Nezařazené, Penny, Potraviny a domácnost

Penny Market

Jednu z nejhustších sítí supermarketů v Česku má Penny Market.Penny Market působí na českém trhu od roku 1997 a zaměstnává přes 3 000 pracovníků. Počet prodejen Penny Market, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice, se neustále zvyšuje. V roce 2000 společnost odkoupila řetezce Plus, čímž si na trhu vytvořila silnější pozici.

Sortimentem obchodního řetezce Penny Market je především potravinářské zboží, ale také další spotřební zboží, jako je drogerie apod. Potraviny jsou především od českých výrobců. Penny Market se řadí mezi diskonty, proto nabízí nízké ceny, nikoliv však nižší kvalitu. I při nízkých cenách se zachovává kvalita a čerstvost potravin.

Společnost distribuuje vlastní privátní značky, u níchž klade rovněž vysoké nároky na kvalitu. Mezi tyto značky patří například řada PR!CE, Baby Time a další.

Penny Market nabízí každý týden slevy na určité výrobky. Každý týden tedy vychází akční leták, z něhož se lze dozvědět, které zboží je zrovna v akci a nabízí se za zvýhodněnou cenu. Slevy na výrobky jsou vždy velmi lákavé a Penny Market akční zboží neustále obměňuje, avšak často slevňuje základní potraviny tak, aby svým zákazníkům poskytli to, co často a rádi nakupují. Akční leták Penny marketu najdete zde.

Porovnejte všechny hromadné slevy na jednom místě. Získejte slevový zpravodaj zdarma.

Začátek formuláře

Darujte krásné vánoční dárky a potěšte své přátele.

Sdílet