Elektronika, Jysk, Nezařazené, Potraviny a domácnost, Vybavení do bytu

Jysk

Pokud zvažujete nějakou menší rekonstrukci, nebo zkrášlení vašich bytových prostorů, měli byste se po akčním letáku Jysk poohlédnout. Naprostý specialista, ale za příjemné ceny, to je Jysk.

Jysk byl založen dánským obchodníkem Larsem Larsenem. Svůj první obchodm otevřel již v roce 1979 v Dánsku a v roce 1984 v zahraničí. Dnes provozuje koncern 1 800 obchodů po celém světě v 35 zemích. Pro tohoto obchodníka je důležitá poctivost, skromnost a pečlivost, na čemž si Jysk zakládá. V České republice byl otevřen první Jysk v roce 2003.

V Jysku nabízí kvalitní a levnější výrobky než konkurence. Sortiment je tvořen nábytkem, dekoracemi do bytu, osvětlením, bytovým textilem a dalším zboží, které lze využít k bydlení.

Mezi základní péči o zákazníky patří různé benefity. Jedním je garance ceny. Jestliže si v Jysku zakoupíte zboží, které bude další týden nabízeno za zvýhodněnou cenu, za rozdíl mezi původní a zlevněnou cenou si můžete vybrat jiné zboží. Garance ceny platí 14 dní. V Jysku je možné nakupovat na splátky, v případě, že nakoupíte za více jak 3000 Kč. Rovněž poskytují slevu, jestliže si vyberete více kusů s heslem: „Více kusů, větší sleva.“ Vybrat si můžete dva stejné výrobky na také kombinovat různé ze stejné kategorie.

Každý týden Jysk poskytuje určité výrobky za zvýhodněné ceny, které to jsou najdete v akčním letáku. Akční leták vychází v týdenním intervalu a obsahuje vždy zboží ze všech kategorií, které v Jysku nabízí. Akční leták JYSK najdete zde.

Porovnejte všechny hromadné slevy na jednom místě. Získejte slevový zpravodaj zdarma.

Sdílet