Albert, Billa, DM drogerie, Nezařazené, Potraviny a domácnost, Pro děti

Albert Hypermarket

Společnost Albert vstoupila na český trh roku 1990. Je součástí maloobchodní sítě Ahold. První supermarket této společnosti, který byl u nás otevřen, nesl název Mana. Později se prodejny přejmenovaly na Albert. U nás najdete 280 prodejen supermarketu Albert, který byl zákazníky již čtyřikrát zvolen supermarketem roku. Nyní tvoří tento obchodní řetezec rozsáhlou síť supermarketů a hypermarketů.

Sortiment řetězců Albert je tvořen převážně potravinářským zbožím. V případě supermarketů se v prodejnách prodávájí zejména potraviny, něco málo také z drogerie. Najdete zde i čerstvé potraviny z vlastní pekárny, výrobny salátů a pomazánek a řeznictví s čerstvými salámy, masem a uzeninami. Albert hypermarket nabízí také nepotravinářské výrobky, drogerii, kosmetiku, hračky, knihy, textil, domácí potřeby, elektro, krmiva pro psy a kočky a další. Zde je sortiment mnohem širší.

Kromě výrobků od tradičních českých a zahraničních výrobců nabízí Albert také produkty vlastních privátních značek. Jedná o čtyři produktové řady – Excellent, Bio, Quality, Shopper.

Abyste měli přehled o slevách, které Albert připravuje, vydává jednou týdně akční leták. Zde najdete výrobky, které prodává za zvýhodněné ceny a které jsou ve slevě. Akční leták je velmi přehledný. Na prvním listě jsou vždy uvedeny nejzajímavější nabídky a výrobky s lákavou cenou. Akční leták hypermarketu Albert najdete zde.

Porovnejte všechny hromadné slevy na jednom místě. Získejte slevový zpravodaj zdarma.

Začátek formuláře

 

Darujte krásné vánoční dárky a potěšte své přátele.

Sdílet